ייצוג בבתי משפט והליכי בוררות

מהו הליך בוררות?

הליך בוררות מהווה שיטה חלופית לפתרון סכסוכים מחוץ לבית המשפט. במסגרת הליכי בוררות, הצדדים יציגו את טענותיהם בפני בורר המהווה צד שלישי אובייקטיבי. הליך בוררות אינו כרוך בסדרי הדין הנוקשים של בתי המשפט, ולרוב מסתיים בצורה מהירה יותר מדיונים משפטיים. חשוב לבחור בעו"ד בורר מנוסה, הידוע במקצועיותו, אמינותו ויושרתו.

 

מהי ליטיגציה?

ליטיגציה בהגדרתה הפשוטה היא התדיינות בבית המשפט. לב ליבה טמון בשכנוע של בית המשפט ע"י עורך הדין בצדקת לקוחותיו. לליטיגציה יש משמעות קריטית בהכרעת כל דיון משפטי, והיא הרת גורל במשפטים מורכבים ששווי התביעה בהם גדול ביותר. לפיכך, חשוב לשים דגש עצום על בחירת הליטיגטור – עורך הדין המייצג. 

 

מהי ליטיגציה טובה ומי נחשב לליטיגטור מעולה?

ליטיגציה היא אמנות והתמחות שדורשת מיומנות גבוהה של עורך הדין בחקירת התיק, בבניית אסטרטגיה מנצחת, ובהופעה שתשכנע את ביהמ"ש לתמוך בטענות עוה"ד ולפסוק לטובת לקוחותיו. 

ליטיגציה טובה אינה מתחילה ונגמרת בדיון היבש בבית המשפט. היא קשורה ביכולתו של עורך הדין המייצג להציג את טענותיו בכתב באופן ממצה ובניסוח מתאים, נמשכת ביכולתו לשכנע באופן חד ואינטליגנטי, בזריזות ובתחכום, תוך התמודדות עם שינויים שמתרחשים במהלך הדיון, ומסתיימת בניתוח הטענות והעדויות וסיכומן בדרך הברורה, החדה והיעילה ביותר. יש חשיבות רבה לליטיגטור כריזמטי ומכבד כאחד, שחולק כבוד לשופטים ויודע לשבות את ליבם בטיעונים משכנעים.  

 

עו״ד ונוטריון נוני חסון הינו בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים בתחום הליטיגציה וייצג מאות חברות שונות במאבקים משפטיים בבתי המשפט לאורך השנים. נסיונו הרב לימד אותו מתי ניתן וכדאי לסיים הליך משפטי מחוץ לכותלי בית המשפט ולהגיע להסדר, ומתי כדאי ושווה להילחם עד לקבלת פסק דין.

 

עו"ד נוני חסון
עו"ד ונוטריון נוני חסון
משפט מסחרי, צוואות וירושות, דיני מקרקעין
לייעוץ מיידי
08-6233-274

צרו קשר

תחומי עיסוק קשורים